Moja Historia

Cześć!
Za dnia jestem pracownikiem dużej firmy  a po pracy próbuję swoich sił w rzuceniu balastu. To jest moja blog a w tym miejscu możesz zapoznać się z moją historią.
Mam 34 lata, ważę obecnie  112 kg czyli około 30-40kg za dużo, wszystko zaczęło się w momencie gdy rzuciłem palenie i jednocześnie zacząłem pracę w której większość czasu spędzam albo za biurkiem albo w samochodzie. Kilogramy przyszły w zastraszającym tempie i nawet się nie ogarnąłem kiedy byłem porządnie otyły.
Zaczęły się kłopoty ze zdrowiem, proste czynności zaczęły mnie męczyć.

Nie zawsze tak było, kiedyś byłem szczupły z formą i rzeźbą.

Obecnie  wygląda to tragicznie.

 Wyniki pomiaru ciała również nie napawają optymizmem:

  (kliknij na obrazek by powiększyć)Kliknij

 

  Próbowałem już wcześniej coś z tym zrobić, karnet na siłownie? – miałem. Co to dało? – Nic, nie licząc 150 zł mniej w portfelu bo brakowało motywacji by tam chodzić. Dieta? – miałem pudełkową z cateringu. Co to dało? – Niewiele, podjadałem bo nie wchodziły mi te wynalazki.

To być może kolejna próba ale tym razem czuje, że mi się uda. Plan jest prosty:  siłownia i więcej aktywności za dnia a także dieta ale bez spiny. Ograniczamy cukier, zero słodkich napojów, więcej warzyw. Czy to coś da zobaczymy, chcąc się bardziej zmotywować stworzyłem ten blog by dzielić się z wami moimi sukcesami jak i porażkami, może jak będę aktywny w sieci i będę się z kimś dzielił tym wszystkim to będzie mi łatwiej 😉 a być może kogoś zmotywuje to już w ogóle będzie super 😉

ZAPRASZAM DO ŚLEDZENIA BLOGA I MOICH KONT W SOCIAL MEDIA.

  Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to pisz! kontakt@obitrenuje.pl